Půstovací a zasvěcovací  ročenka 2017

Máme za sebou rok 2017 v půstařské komunitě. Dějí se věci zajímavé, příkladné, ale i smutné a dokonce nebezpečné.
Ale pojďme po pořádku

Proč najednou ročenka? Po 5 letech?
Důvodů je hned několik. Tím největším je herec Pomeje a klučina Hubel, který zemřel na rakovinu. Tyto dvě události jasně ukázaly, jak je na tom veřejnost s povědomím o půstu. Předem lze říci, že velmi dobře:)  Dalším důvodem je uvedení na pravou míru různých fám, které kolují po internetových diskuzích na téma půst breathariánství a zasvěcení.  A třetím upozrněním, tím nejsmutnějším, je upozornění na obchodníky- podvodníky, kteří už sahají po tomto tématu jako po možném a snadném výdělku.  Ročenka bude vycházet každý rok, tak půstujte poctivě ať v ní příští rok nejste jako špatný příklad, ale naopak, jako další nový učitel půstu :)

Historie až po realitu
Půst byl přijat do české komunity postupně,  bez nějakých velkých obstrukcí všeobecným publikem Tady už není problém, problém nastává v jeho přílišné publikaci. Větší problém bylo zavedení destilované vody, což byla věc absolutně neznámá a pro "odborníky" nepřijatelná. I to se nakonec podařilo a dnes destilku pije většina půstařů. Problémy však začínají s lidmi-obchodníky, kteří zjistili, že o půst je zájem , proto se vrhli na jeho komercializaci. Jak už to u obchodníků bývá, bezhlavě a ohledů a skrupulí.  Pití destilky narazilo na tvrdý odpor v lékařské a vědecké komunitě. Dnes už je na tom stejně jako půst. Destilka se v průběhu půstu pije normálně. Už i ti  nejzarputilější vědci a dochtoři pochopili, že to je dešťová voda. Tedy až potom, co ji necháme srovnat krystaly v mrazáku. A pak až nabývá její hodnoty, tedy největšího daru, který nám prší z nebe :) .

Systém cesty k půstu, breathariánství a  zasvěvení
Všechno se vyvíjí, i náš systém půstovní univerzity:)  se za 25 let výuky vyvinul v solidní výukovou základnu. Samozřejmě a logicky, je v první řadě poděkovat všem žákům, bez kterých by to jaksi nešlo:)  Dnes to tedy funguje takto:

- Stanete se researchery - tedy hledači cesty půstem.  Koupte si knihu pust.cz a řádně si ji pročtete. Na tomto místě je potřeba upozornit, že v české kotlině máme několik jedinců, kteří na této metě, u tohoto patníku cesty  usnuli. Po půstovacích forech a diskuzích se sice pohybují 25 let, radí druhým lidem jak to dělají ostatní půstaři, ale sami nikam nikdy nedošli. Jsou to takoví " jaloví inženíři", kteří po ukončení  vysokoé školy  na škole zůstali a stali se znich profesoři bez jakékoliv praxe v realitě. V kostce to nejsou nebezpeční lidé, Vašemu vývoji neublíží, jen občas šíří po forech informace, které si zdrovna vymysleli, nebo domysleli:)

Dále ihned!
- Stanete se po přečtení knihy IHNED praktiky a rozhodněte se, co vlastně od půstu chcete.  Půst je mnohoúčelový nástroj. Slouží k dosažení dobrého zdraví a také jako první patník na cestě k breathariánství a následně k zasvěcení. K zasvěcení samozřejmě breathariásnká zkušenost není třeba. Stejně k ní dojdete tak jako tak, tak proč si sní nepomoci na cestě vzůru. Pak jde zasvěcování mnohem snáze.
Cílem půstu je odpůstovat kalendář v knize pust.cz s poctivými návratovkami. To trvá lidem průměrně dva až tři roky. Tedy jinými slovy řečeno, dva až tři pokusy:) Tím máte svoje zdraví vyřešené a žijete si dál spokojený život:)  Pokud se rozhodnete pokořit  půst jako první patník na cestě k breathariánství nebo zasvěcení, připravte se na cestou dlouhou minimálně sedm let, plnou každodenního studia v každé volné chvíli. Ani brathariánství ani zasvěcení  není nic nedosažitelného. Dveře jsou otevřeny všem, stačí na ně řádně bušit:) Ten, kdo již dospěl na tyto stránky a právě čte tyto řádky,  by ,měl začít přemýšlet na slovy osud, karma, minulé životy atd atd:)   A  zároveň ve stejném okamžiku velmi rychle vymazat ze svého slovníku slovíčko "náhoda". Bu´dte si tedy jisti, že tu nejste náhodou:)

Zdroje informací
Opět a znovu upozornění! Máme zdroje jasné a čisté a máme zdroje velice pochybného charakteru
Máme tady dnes fora, na kterých se lidé více či méně znají a administrátoři dokážou spolehlivě ověřit, odkud pisatel píše podle IP adresy.
Máme tady Facebook,  to je absolutní žumpa všech žump! Na této platformě máme půstaře, které nikdo nikdy neviděl, o kterých nikdo neví odkud přišli. Lidem radí
spoustu nesmyslů a stanovují podivuhodné podmínky vstupu do jejich půstařských komunit. Nad některými podmínkami opravdu zůstává rozum stát!

Záhada knihy
Mnoho lidí sí diví, že v knize je od začátku i druhý patník zasvěcení. Jak je to možné? :)

Pepínův virus
Podivné chvání nekterých lidí není  žádná novinka, pro příklad tu máme našeho starého známého baviče pod nickem Pepíno,   který lidem vypráví spoustu nesmyslů, které je potřeba uvést na pravou míru v tuto chvíli. Na serveru již o jeho extempore a vtípcích kolem půstu visí několik informací,  takže  na pravou míru je potřeba uvést ty jeho nejnovější, které vyprodukoval v posledních letech a které žáci reportovali: svým učitelům půstu.

Byl Pepíno Máchův žák?
Ne nikdy nebyl, k tomu nikdy nedošlo. Byl to Máchův pacient. Mácha mu věnoval pozornost dvacet dní s cílem zjistit, proč Pepíno sice rychle shazuje hmotnost, ale jinak nevykazuje žádné indikace půstu jako běžně vykazují ostatní žáci. Po dvaceti dnech se přišlo na to, že Pepíno sice nejí, ale chodí do posilovny, kde pije práškové směsi kulturistů plné výživných látek. Žádný půst tedy Pepíno nikdy nedržel.... Ačkoliv Pepíno zdraví půstaře mějte se vypůstovaně, my Pepína zdravíme mějte se vyposilovaně:)  Heheh:))

Proč publikuješ úryvky a citáty z knihy pust.cz?
Na to se Pepína optalo pár žáků, Pepíno si ihned zahrál na takového malého  Mesiáška a začal lidem vysvětlovat, že on je tím vyvoleným, kdo byl pověřen šířít,  poskytovat lidem informace, které Mácha dostal od svého učitele:) Pepíno se chová, jako kdyby s učitelem, který Máchu učil půstu, chodil každý den na pívo. Nikdy ho asi nenapadlo, že třeba ani žádného učitele Mácha nikdy neměl:)  Vzhledem k tomu, že půst Mácha přinesl do české kotliny z USA,  americký učitel by nám asi nevyráběl půstovací kalenář na míru:)  Kalendář a postupy Mácha udělal tak, aby mohly být použity kýmkoliv, včetně nemocných lidí. A to v klimatickém pásmu, kde se nachází ČR,  mírné pásmo severní globální šířky. Nicméně ja pravdou, že Mácha některé  lidi vede mimo kalendář,  avšak podmínkou je online vedení, kdy je žák pod přímou kontrolou, proto nehrozí žádné nebezpečí poškození zdraví lidí, kteří mají na to, aby půst dělali jiným, nepublikovatelným  způsobem. Na druhou stranu je již dnes řadě lidí trnem v oku fakt, že Mácha nastavil procesy, Mácha nastavil pravidla, Mácha složil kalendář a Mácha rozhoduje o tom, kdo bude učit jeho další žáky. Na jedné z diskuzí dokonce padl návrh, aby s tím něco dělalo Ministerstvo školství a učitele půstu akreditovalo: ) Takovému návrhu jsme se všichni opravdu hodně nasmáli a dobře se pobavili.  :)

Jsou i slušnější  webmani
Na tomto místě je třeba poděkovat těm webmásterům, kteří pod materiály vykradené ze serveru pust.cz alespoň napíšou poznámku "převzato z pust.cz"

Pozor na suché půsty!
Na některých fórech se rozšiřuje další způsob půstu a to suché půsty. Je potřeba důrazně upozornit, , že suché půsty jsou pro zanesené  tělo, velmi nebezpečné. Důvod je velmi jednoduchý, tělo se skládá ze 70% vody, toxiny se z těla vyplavují vodou, odstavíme-li vodu dochází  k rychlé intoxikaci zahuštění toxinu v těle, nepročištěné čakry a kůže  vodu z venku nenatáhnou a hranici, kdy tělo otrávíte tak, že i při návratu k vodě tyto toxiny, můžete vodou ještě  vyplavit, nemusíte vůbec postřehnout, orgány, si s nimi již neporadí. Suché půsty mohou zkoušet jen zkušení půstaři!
Nedělejte tedy suché půsty dříve, než jste prošli alespoň druhý 21 denní půst o destilovaní vodě.  Že je tělo čisté, dokazuje stejna barva moši jako vypite vody. Tedy krystalicky čistá barva moči. Pak je možno suchý půst vyzkoušet. Pokud Vám někdo vychloubačně tvrdí, že začal se "sucháčem" je to to samé, jako by Vám tvrdil,  že včera vyskočil z desátého patra a nic se mu nestalo.

Takže POZOR na FACEBOOK!!
Vystupují tam podivní lidé, o kterých nikdo nic neví a nikdo je nikdy neviděl. Identitu lze na faceboooku velmi dobře a velmi lehce nasimulovat, stejně pak lze i rychle zmizet. Buďte proto opatrní! Naprosto ideální cestou je přečíst si literaturu, to znamená dobře se teoreticky připravit a pak ihned prakticky začít.  Nikdy pak nemůžete minout cíl.

Kdo je kdo?
To je velmi důležitá otázka, pokud se chcete nějakým svižným tempem dostat k cíli. Zaručenou jistotu, že půstem budete provedení správně, máte od přímých žáků Máchy na foru, přímo na serveru pust.cz/forum . Na tomto foru najdete tři přímé žáky, kteří forum spravují. Mácha na toto forum nechodí, protože se věnuje dalším novým přímým žákům.  Na foru najdete tyto spolehlivé lidi, kteří Vám rádi poradí
- ABCD - jedna z prvních půstařek, která udělala v české kotlině 40tku
- Cepheus - další 40tkář, který si správným "sjetím" kalendáře vyléčil rakovinu
- Petr - Opět jeden z těch kteří mají za sebou 21  mezi  prvními v ČR.
Výše uvedeným není řečeno "sledujete jen Máchu a jeho žáky"! Dalšími vhodnými učiteli jsou lidé, které osobně dobře znáte a jejichž proces půstování jste mohli sledovat na vlastní oči. Třeba kolegové v práci nebo známí ze sousedství, příbuzní atd.. Tito lidé Vám rádi pomohou praktickou radou z vlastní praxe. Tedy pozor na rádce, kteří o půstu někde četli a radí Vám se do půstu pustit aby viděli co to s Váma udělá a jestli to vůbec přežijete:)

Tak jako v celém počítačovém světě a bežném životě, se nám do našich vzdělávacíh programů montují viry:) Je nutno tedy na ně na tomto místě upozornit.

Monfortův virus
Další postavičkou, která nám po české kotlině šíří nesmysly, je již poměrně známý francouzký léčitel Henri Monford. Jeho post na facebooku mluví za vše!
Citace:
a 4.1.2013 vyšlo na jeho FB)))
U Henriho na facebookové stránce jsem našla tento vzkaz (překlad v čj a dole v originále) z 4. ledna:
Ahoj všem,
právě jsem měl vize přímo od mého Průvodce a ten mě požádal, abych pokračoval s konferencemi ve Francii a v zahraničí, jelikož energie, které teď sestupují, rozpustí množství temných sil a moje role je podávat svědectví. Budu tedy znovu tvořit skupinu ve Francii v letošním roce a další v České republice a doufám, že zde udělám sérii konferencí jako v roce 2011.
Pokud chcete vy sami uspořádat setkání, kontaktujte mě na e-mailu:
henrimonfort@yahoo.fr
Mí přátelé v Česku mi také umožní publikovat mou knihu v češtině a přeložit ji do angličtiny. Bude to kniha revidována s přidanou částí, která bude jako praktický manuál.
To jsou mé novinky!
Naviděnou
Henri
Opět  tentokráte ne Bohem, ale jakýmsi Průvodcem (zřejmě po Pařížských bulvárech)  vyvolený Mesiáš, který chce spasit celý svět před zlými silami. Pro povýšení nebo navýšení svojí autority svému okolí sděluje, že je také šamanem. Tohoto podivného člověka nám na českou scénu přivedl Jarda Dušek, takže mu teda za to pěkně děkujeme:)  Henri ve své domovině prodává zasvěcocavcí kurzy do breathariánství, avšak když do Francie na kurz doorazíte, obratem je Vám sděleno, že na breathariánství nemáte, že se nejdříve musíte postit. No to je objev jako prase:) Heheh :)
Naprosotou specialitou HM je doporučení pití kávy v průběhu půstu a cesty k brethariánství s cílem zvýšení duševní pohody. Blbost volající do nebe, šíří jeho žáci po internetovvh diskuzích s komentářem, že to tak také jde. Samozřejmě že to nejde! Žaludek se po přijetí nejen kávy, ale čehokoliv prostě a jednoduše pohne a čeká další potravu. Půstovní efkety jako tmavá moč a bílý jazyk ihned zmizí. Návrat zpět po  takovému přerušení půstu trvá dva až tři dny za ne velmi příjemných pocitů v těle. Příjem kávy, byť několik kapek je samzořejmě normálním přerušením půstu, po kterém musí následovat poctivá návratovka. Ba naopak, napít se kávy po půstu obsahující kofein, je zcela jistě velmi nevbezpečné pro zdraví člověka. Zde je nutno připomenout, že se zkoušelo hodně věcí. Ne s cílem duševní pohody ale zamezení zápachu z dechu v průběhu půstu. Zkoušela se žvýkačka bez cukru, zvýkání máty, medunky, přesličky a dalších rostlin, kterých by si nemusel žaludek všimnout. Závěr je jednoduchý, nejde to! Sliny nasycený roztok přivedou do žaludku, ten nastartuje a máte po půstu.

Monforodvy klisny :)
Takovou nálepku  dostaly na půstařkých forech dvě ženy z Prahy,  které tvrdí, že byly u HM ve škole ve Francii. Brathariánství se tam sice nenaučili, zato se tam naučili Monfordovu obchodnímu modelu, na který se české právo většinou dívá jako na podvod. Dámy dokonce pořádají workshopy se slibem přechodu na pránu.

Nicméně pokus těchto žen takto podnikat, je vůbec prvním pokusem v ČR nějakým způsobem zkomercializovat. půst a breathariánství. Buďte opatrní, na forech vystupují tyto ženy jako  WEWE a Lenka CLARA Na videu můžete vidět obě ženy zde  i s pravými jmény,  Lenka alias Clara  Lenka Marečková  a paní WEWE alias .Monika Kunovská https://www.youtube.com/watch?v=wYt1Sr2LNZM&t=16s
Speciálně tato paní Kunovská byla  pro všechny půstaře záhadou, když jako matka tří dětí, realitní makléřka a majitelka obchodu se zdravou výživou dokázala nastudovat přechod na pránu. Její osudovou chybou však byl výstup na internetových diskuzích, kde se lidé této věci věnují mnoho let.  Tam si jí několik půstařů řádně prokleplo. Dáma nakonec  kajícně přiznala, že po přechodu na pránu pije  kafe s mlíkem a v neděli ochutná oběd, který uvaří její mažel. A bylo po pránistce vycvičené Monfortem. :)  Aby toho nebylo málo, jako šiřitelka Monfortova učení zároveň foru oznámila, že HM končí se zasvěcováním do přechodu na pránu a již bude jen léčit. To byl zlatý hřebíček do učení HM: Je to logické a pochopitelné. Na učitle z pust.cz se obrátilo několik zklamaných lidí, kteří se vrátili z Francie bez výsledku.. Je to samozřejmě škoda, protože takovíto šarlatáni dělají tak krásné a kouzelné věci jako je půst jen a jen ostudu a zrazují lidi s vážným zájmem o věc. Bohu žel, celé to připomíná českou ezoterickou scénu, na které frčí zasvěcování reiky a podobné ptákoviny.

Tolik úsměvné příběhy o lidech, kteří vyprávějí o přijímání prány a nakonec Vám nabídnou workshop za deset tisíc korun:)  Po ukončení workshopu se s Váma srdeřně rozloučí a jdou do restaurace na kafe a pořádnou  večeři:)

Víro-zvěsti, věrozvěsti - takto vznikají sekty a náboženství.
Případ Monforda a jeho klisen je naproto dokonalou ukázkou toho, jak vznikají různé sekty. Někomu s prominutím rupne v bedně, prohlísí se za posla samotného Boha, Průvodce, Šamana atd...Pak najde pár lidí bez mozku, co jsou ho ochtní sledovat, ti najdou další bezmozky ve svém okolí a katastrofa je na světě:) Následkem jsou Monfordi, guruové Járové a podobná individua. Naštěstí je tady stát, který tyto věci pozorně sleduje a má dostayečné nástroje k tomu aby podobné exesy všac zatrhnul. Jedním z takových dobrých nástrojů jsou psychiatrie, kam tito "osvícenci" a mesiášové zachraňující celý svšt bezesporu patří.

Církve a změna vyznání
Častou otázkou adeptů na zasvěcení je druh náboženství. Mám raději změnit náboženství? Pochopím tak lépe Boha a tento svět?
Tady opět velý POZOR!  V kostce se věc takto: Bůh nejlépe ví, proč jsme se narodili jako křesťané do křesťanského prostředí. Narodili jsem se do české kotliny proto, že v daný okamžik našeho vývojového cyklu to bylo to nejvhodnější místo pro naše narození na Zemi. Tečka!  Pokud člověk změní náboženství v průběhu života, stává se ztraceným člověkem, ztracenou duší. Ještě nepochopil jedno náboženství a už utíká k druhému. Mnoho lidí si myslí, že odejdou do Východ někam do Tibetu a tak se stanou v klášteře osvícenými za měsíc nebo dva. Ono to tak ale nefunguje. V první řadě v Tiberu funguje jednoduxhost.. Lidé - mniši v klášterech, nerozdělují lidi podle ras, ale podle poloviny zaměkoule:)  Zápaďák je západˇák a je jedno, odkud přišel. Zda z Polska, Česka nebo je to sudruh z NDR :)  Západní myšlení je pro mnichy velmi povrchní, domýšlivé, prchlive, nám zápaďákům, když začínáme, chybí pokora a vytrvalost. Právě vytrvalost je první zkouškou, kterou musí adept zasvěcení projít. A nejsou to zkoušky jednoduché!! Klidně Vás nechají klečet na schodech před klášterem celý den, nebo naopak, celý den chodit kolem kláštera kolem dokola, aby na Vás bylo dobře vidět:)  Mnicha, který Vás tam poslal, kolena a nohy už dávno nebolí:)  Takto tvrdé zkoušky drtivá většina lidí vzdá, nebo je zkouší obejít podvodem. Zcela zákonitě po pár dnech pokusů překonat úvodní překážky, se adept na zasvěcení sbalí a odjede sám s nepořízenou. V každém kláštěře jsou jiné podmínky pro přijetí. V některých klášterech hned po přijetí musíte odevzdat svůj majetek a slíbit, že v klášteře dožijete svůj život. Jak je vidět, nikde nic není zadarmo a bez námahy. .

Křesťanská církev
Naprosto užasná a kouzelná církev pro lidí, kteří hledají zasvěcení. Je naproto jedno, že v této chvíli tato církev stagnuje a že je de facto pouhým správcem kostelů, do kterých  nikdo nechodí. Respektive chodí na pohřby, křitiny, nebo svatby. Z našeho hlediska-půstařů má křesťanská církev přímo poklad v Ježišovi. Ježiš se postil na poušti, To je vše! Výborně!  Tři slova, jejichž význam je lehce pochopitelný a nikým nenapadnutelný. Žádný reformátor půstu dnes nemůže lidem tvrdit, že tam na poušti Ježiš pil kafe s mlíkem:)  Paradoxem je, že i svatí jiných náboženství drželi stejný půst jako Ježiš. Jenže reformátoři těch jiných náboženství v průběhu staletí půst upravili tak, aby to vyhovovalo jejich zájmům. Ona když je církev tak trochu militantní, tak se raději budeme postit jen přes den a večer se po záapadu Slunce se pořádně nadlábnem:) Přeci naši bojovníci za naši víru  nemohou být v průběhu půstu oslabeni hladem:)  . Aby na zde na křesťanskou církev nepadala jen samá chvála, je potřeba říci, že má také velké  chyby a to hned dvě. Tou větší je vyhlášení Nového Zákona. To byla největší chyba, jakou církev mohla udělat. Tohle nám vadí v cestě k zasvěcení, lidí jsou z toho zmatení. Naprosto právem! Kosmos žádný nový a starý zákon nemá, funguje  již miliardy let  na jednom a tom samém Zákonu. A bude tomu tak navždy, dokud kosmos bude existovat. Druhou chybou je, že církev trpí nepružností .a nedokáže lidí zaujmout i v dnešní době. A přitom  právě víra v Boha propagovaná v kostelech je tím, co dnešní vystresovaný a uspěchaný člověk nejvíce potřebuje!  Tohle nám sice nevadí přímo, je to spíše smůla celé společnosti, ale kdyby to fungovalo, lidem by se po cestě k zasvěcení šlo lehčeji.

Jak to dopadne s doktory?
To je častá otázka, která již přichází na scénu. Již přišel čas, kdy dochtoři začínají hledat nějaký model půstu, který by se dal prodat pacientům tak, aby ho zaplatila i pojišťovna. Někteří lékaři už si obezličku našli. Když pacient jinak nedá a chce se postit, nutí půstaře alespoň na preventivní prohlídky po ukončení půstu. Každá koruna dobrá, není to zatím  nic špatného:)

Události v roce 2017
Petr Hübel 23 let  šamani v Peru  a  Pomeje Breussova dieta.

Petr Hubel je velice smutnou ukázkou toho, jak se rakovina nesmí léčit půstem. Petr dal u šamnů v Peru 16 dní půstu najednou, samozřejmě bez jakékoliv návratovky v první řadě. Na tomto místě je potřeba dát zapravdu lékařům, když varují nemocné před dlouhodobým půstem.  Dlouhodobý půst bez přípravy a předchozích půstů skutečně oslabí tělo a tím de facto otevře brány nemoci. Je jedno zda jde o rakovinu nebo jinou nemoc.  Petr tak všem názroně ukázal, jak tělo ještě více oslabit a rakovině tak dát celé tělo k dispozici ať si pochutná....

Pamatujete! Lékař léčí, příroda uzdravuje!!!
Není lepšího přísloví v české kotlině k vysvětlení funkce imunity! Tělo nevyléčí půst, tělo nevyléčí návratovka, ba ani doktor, nebo nějaký křovácký šaman. Tělo vyléčí jen a jen imunita!!
Jestliže si z těla uděláme popelnici, naházíme do něj vše co nám přijde pod ruku a na zub, pak se nesmíme divit, že si zablokujeme imunitu. Zablokovaná imunita je to samé, čemu lékaří říkají oslabená imunita. Imunita je však imunita, která nemá přívlastky. Imunita prostě JE. Když má prostor, tak funguje, když nemá, tak nefunguje. Je to to samé, jako pošítač. Když má proud tak jede, když nemá, tak ho můžete zapínat jak chcete, stejně nenastartuje.  Když pořítač nemá proud, také o něm neříkáme že má oslabenou funkci, nebo je oslabený:)  Jak se taková imunita zatlačí do kouta ajak imunitě sebrat prostor, nám ukázal v přímém přenosu Jirka Pomeje. Vůbec se natjí, že žil žumpoidním životem, večer před startem breussovky si ještě dal kachnu s osmi knedlíky! Půstem tělu uvolníme, vyprázdníme jej a správnou návratovkou mu dodáme energi. Tuto energii už si pak půstem a správnou návratovkou odblokovaná imunita sama zavede tam, kde jí nejvíce potřebuje. Ecistuje jedno krásné příslové jak pro duši tak pro tělo: "Chceš li se opravdu změnit, musíš se nejdříve vyprázdnit... !!" To samé platí o lékařích. Správný lékař léčí - pod slovem léčí si představuje proces vedoucí k odstranění překážek které blokují imunitu. Zakáže Vám chlastat, kouřit, přejídat se a nařídí pohyb.  Špatný lékař se na Vás ani nepodívá, napíše Vám  prášky a pošle Vás domů. . Imunita=příroda, která uzdravuje.

Jirka Pomeje
Dalším večejným příkladem je herec Jirka Pomeje, který se vzpamatoval trošku dříve (v hodině 12té-ale chtělo to mnohem dříve) a nasadil Breusovu dietu-výživu. To byl výborný krok!  Tady je potřeba upozornit na špatnou teorii Breusovy diety o níž se tvrdí, že dokáže vyhladovět rakovinu. To je nesmysl, protože rakovinu vyhladovět dietou nelze. Rakovina stojí u výživové brány jako první a vezme si to, co jí nejvíce vyhovuje. Tedy ty nejlepší živiny pro tělo, které jsou zárověň klíčovými živinami pro imunitu těla. Pokud chceme separovaný nádor vyhladovět, musíme jej podvázat a tím kompletně odříznout od živin. Tělo tento nádor pak samo rozpustí. Tomu se říká vyhladovění nádoru.  Dále považuejeme za špatný název drastická Breussova dieta. Správně by mělo být Breussova výživa. Složení této výživy bez diskuzí dělal zasvěcenec. Výživa má zjevně za úkol naplnit všechny spodní čakry energíí země ( červená řepa  mrkev    celer    černá ředkev    brambory) - tedy "dotlačit" do čaker vitální-silovou energi nízkých frekvencí a vrchní čakry pak doplnit vývarem z bylin (urologický, kakostový a šalvějový s třezalkou, mátou a meduňkou) Stejně tak je stanoven proces podávání jídla napodobující "sací" proces čakrálního systému.  Drastická dieta s tím nemá nic spoleřného, je to název pro dlouhodobé přijímání stejné a jednosteanné stravy - jeden banán denně atd, jak nám to předvádějí anorektičky, které nakonec vyzvrací i ten babnán:)
Bohu žel, jak již víme z médií, Jirkovi se podařilo zastavit rakovinu ale nakonec se stejně rozhodl jít "pod kudlu" lékařům. Bohu žel proto, že v okamžik zastavení rakoviny měl Jirka ihned najet na kalendář a rakovinu z těla zlikvidovat. Nicméně i tak Jirkovi Pomejemu patří obrovský dík alepsoň za to, že české kotlině ukázal, že lze i rozjetou rakovinu alespoň zastavit. Zároveň ale ukázal, že je potřeba nasadit Breussovu výživu ihned, jakmile se člověk  dozví, že rakovinu v těle zřejmě!! má.  Už jen slovíčko "zřejmě" musí člověka vyburcovat ke krokům k nápravě! Čekání na výsledky rakovinových testů je ztrátou času v případě, že se nález potvrdí.. .Pokud se nepotvrdí, breussovka tělu prospěje tak jako tak.

Největší chyby žáků v roce 2017
Není to nic nového pod Sluncem, jsou to stejné chyby jako za posledních 25 let :)
- nepřečtená nebo napůl přečtená kniha pust.cz Následkem toho jsou kladené na forech učitelům otázky, které jsou zodpovězené v knize. Žák místo odpovědi dostane dooporučení návratu ke knize:) Učitelé půstu nejsou hrací automati, aby odpovídali stále na ty samé dotazy:)
- malá trpělivost Tady je nelepší radou podívat se na server pust.cz do levého sloupce a spočítat, kolik let trvalo Máchovi  přejít na breathariána. Smířit se s tím, že to bude trvat léta, než tělo, čakry  a mysl dovolí čerpání  prány, je pro mnoho lidí nepředstavitelný úkol. Nicméně ono se to nakonec stejně podaří:)
- zorané a pohnojené návratovky: Sory" Ja jsem vůl, já to zoral!  Takovou hlášku máme v mailech pravidelně:) Zde je potřeba opět zopakovat, že základem správného půstu, lépe řešeno půstovacího procesu jsou správné návratovky. Právě návratovkám vděčíme za to, že dojde ke správnému obnovení fungování imunitního systému v těle člověka!

Varování před křováckým šamanizmem
Šamanismus je starý jako lidstvo samo. Bohu žel, ze všech léčebných systémů na Zemi ten nejprimitivnější a nejhorší. Proto se mu říká křovácký.  V průběhu minulého roku jsme jej měli na scéně dvakráte. Ve spojitosti s Monfordem a s Hublem, který za šamany cestoval do Peru. Jak to tedy se šamanismem je? Krátce  v kostce asi takto.  Principem práce šamana je vyhánění zlých sil, které způsobily nemoc pacienta. Šamanem se může stát kdokoliv, kdo se odhodlá zaprodat svoji duši právě zlým silám. Tedy lidově řečeno, zájemce o šamanství  v průběhu zasvěcení do šamanství rozdá svoji duši zlým duchům, kteří mu pak pomáhají léčit nemoci. Léčení pak  probíhá tak, že se Šaman  za pomoci bubnování na šamanský buben  nebo pravidelných pohybů jak to známe z indiánek, tanců kolem ohně, dostane do tělesného transu. Z tohto transu pak astrálně cestuje do spodních světů, kde se snaží zjistit důvod nemoci a nějaký návod na její řešení. Výsledkem takové cesty má být uzdravení pacienta. Samozřejmě a logicky, i kdyby taková věc skutečně fungovala, uzdravení pacienta by bylo jen dočasné, protože nemoc je způsobena špatně vedeným životem.  Nemoc, jako cokoliv jiného ve vesmíru, má svoje příčiny a následky. Tedy výsledkem léčení šamana nebo jiného šarlatána .je krátkodobá úleva. Jesltiže člověk nezmění způsob života, nemoc se mu samozřejmě vrátí a bu bu bu, zlý duch je zpět:)  Tedy pacient jako takový má naději, že se uzdraví pokud si vezme z nemoci poučení a změní způsob života. Na celém šamanství je ale jiný velký problém. A tím je sám velký šaman!  Šaman po zasvěcení naproto logicky začne  hrát karty s vesmírem. Přijít k někomu a jen tak z něho sejmout zátěž nemoci, není v souladu s pravidly vesmíru - chcete li s karmou. Šamani, nebo jiní léčitelé, kteří léčí přikládáním rukou, nebo si hrají s léčebnými energiemi jiným způsobem, mají naprosto stejný problém. Zemřou na vyčerpání životní energie, která se v jejich těle přestane tvořit. Podívejte se na fotografie lidí, kteří se prezentují jako šamani a skutečně si s těmito silami hrají. Strhaní lidé jakoby bez duše, na jejich tvářích rozhodně nenajdete úsměv a pohodu.  Kdysi v dávných dobách šamanství mělo úlně jiný rozměr a světe div se, tehdejší šaman nebyl kde kdo, ale připomínal  primáře dnešních nemocnic.   Byl to velmi vzdělaný člověk, měl pod sebou několik mladších šamanů a co je nejdůležitější, celá skupina zůstávala v domě pacienta do té chvíle, dokud se člověk úplně neuzdravil.  Tedy rozdíl je jen v tom, že lékařský tým dnes nepřijede k nám domů, ale nás odvezou týmu lékařů do nemocnice. To, co předvádjějí dnešní šamani a léčitelé ve smyslu čáry máry fuk a je po nemoci, to je samozřejmě nesmysl.  Dnešní šamani jsou spše čímani, kteří se snaží pod zástěrkou šamanství vytáhnout z lidí peníze. Varování platí i pro lidí, kteří si nechávají předávat energie dotekem. S předávanou životní energií dochází k předávání duševních a duchovních hodnot léčitele. Je li léčitel špatným člověkem, jeho špatné energie se přenesou i na jeho pacienta a toho potom ovlivňují. Lidé se potom diví sami sobě, že mají tendence udělat špatné věci, které by je před léčením ani nenapadly.

Závěrem
Vše potřebuje svůj čas .Pokud se chcete vydat na cestu půstu, breathariánství nebo zasvěcení,. v první řadě si musíte vytvořit kolem sebe časový prostor a klid. To je základní podmínkou toho, aby člověk někam došel. .Další podmínkou je dobrý učitel, který Vám zajistí postup správným směrem. Pozor, nezajistí Vám rychlý postup! . To, jak rychle půjdete dopředu, záleží jen a jen na Vás! Učitel nemá šanci Vám velký objem potřebných znalostí nahrát do hlavy! Samotný proces výuky není nic složitého, jsou to naprosto stejné principy, jako v normálních základních, středních, nebo vysokých školách.
Věci můžete samozřejmě  také studovat na vlastní pěst způsobem pokus omyl. To ale máte před sebou práci tak na nějakých 500 let a pak si stejně najdete učitele:)

Všechny výše uvedené skutečnosti přispěly ke znovu otevření diskuzního  fóra na pust.cz/forum

Vítejte!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

pocítadlo.abz.cz